Co nás čeká v červnu?

29.05.2023 13:21

1.6. čtvrtek - Den dětí - celá školka

Den dětí oslavíme dopolední zábavou v podobě soutěží, zakončíme sladkou studenou odměnou.

2.6. pátek - návštěva ZŠ Staňkova - Sluníčka - Ptáčata ( předškoláci)

Sportovně zábavné dopoledne si pro nás připravily vychovatelky ze základní školy. Těšíme se na sport i tanečky.

6.6. úterý - Celodenní výlet - celá školka

Kuřátka a Motýlci jedou na zámek Častolovice, Ptáčata a Sluníčka na zámek Kačina.

• Přiveďte děti do 6:45 hod Sluníčka, Ptáčata,
  • do 8:00hod. Kuřátka, Motýlci..., s sebou batůžek s pitím a oběd, drobnou sladkost, pláštěnku. Předpokládaný příjezd cca 14:00 hod.

7.6. středa - Pohádka v MŠ - O Smolíčkovi - pro nově příchozí dětí naší MŠ

Co se stalo Smolíčkovi, když neposlechl jelena?

12.6. - 16.6. -  Školka v přírodě - Sluníčka - Ptáčata

Těšíme se, že si užijeme krásně slunečné dny v přírodě. Čeká nás plno zážitků. Veškeré informace se dozvíte na schůzkách s učitelkami. ( info schůzka Sluníčka 5.6.)

14.6. středa -  Odpoledne s tatínky - Motýlci

Copak si pro naše tatínky připravily učitelky ze třídy Motýlků? Začínáme v 15:30 hod.

15.6. čtvrtek - Den otců - Kuřátka

Společně s našimi tatínky se pobavíme  v 15:30 hod. Těší se na Vás učitelky.

20.6. úterý - Pasování předškoláků - Sluníčka - Ptáčata

Slavnostně se rozloučíme s našimi předškoláky, čeká nás odpoledne plné zábavy, her a dobrého jídla. Začínáme v 16:00 hod.

23.6. pátek - návštěva Hasičů - Sluníčka

Co ještě nevíme o tomto zajímavém povolání?